Psychologiczny
Niezbędnik Szefa

heading-bg heading-bg heading-bg
<strong>Psychologiczny</strong><br> Niezbędnik Szefa

Psychologiczny
Niezbędnik Szefa

5 dwudniowych modułów intensywnego warsztatu liderskiego pod okiem doświadczonego trenera.

Najlepszy na rynku program dla początkujących i poszukujących inspiracji menadżerów. XVI zrealizowanych edycji!

zapisz się

5 dwudniowych modułów intensywnego warsztatu liderskiego pod okiem doświadczonego trenera.

Najlepszy na rynku program dla początkujących i poszukujących inspiracji menadżerów. XVI zrealizowanych edycji!

Data startu:
29.02.2024 r.
Cena:
12 400 zł/os.
Wielkość grupy:
6-12 osób
Prowadzący:
Michał Janus
Metoda pracy:
warsztat i trening umiejętności

 

XVI zrealizowanych edycji

Poszukujesz sprawdzonego i skutecznego miejsca dla rozwoju kompetencji menadżerskich? To Psychologiczny Niezbędnik Szefa.

Psychologiczny niezbędnik szefa™

Zapraszamy do udziału w naszym wielokrotnie rekomendowanym treningu menadżerskim.

Psychologiczny niezbędnik szefa™
10 dni szkoleniowych
1 indywidualna sesja coachingowa online
Konsultacje przed programem
4 angażujące zadania wdrożeniowe
Interaktywne narzędzia wspierające rozwój uczestników
Systematyczny rozwój pod okiem doświadczonego trenera
Bezcenna wymiana doświadczeń z liderami z innych firm

Uczestnicy programu uczą się:

kształtować swój autorytet, dbając jednocześnie o dobre relacje w zespole
budować zaufanie i tworzyć klimat bezpieczeństwa psychicznego, sprzyjający odpowiedzialności i zaangażowaniu
skutecznie komunikować się z zespołem
kontraktować i egzekwować własne standardy szefowskie
kształtować samodzielność współpracowników
delegować zadania i skutecznie je egzekwować
rozwiązywać konflikty i pracować z napięciami w zespole
wspierać rozwój współpracowników
świadomie kształtować dobrą kulturę zespołu
kształtować motywację pracowników
dbać o efektywność pracy zespołu
budować własne przywództwo w sposób adekwatny do czasów i potrzeb organizacji
Dla kogo?
Dla kogo?

Ten wyjątkowy program szkoleniowy adresowany jest zarówno do początkujących menadżerów, jak i doświadczonych szefów chcących doskonalić swój liderski zawód.

Prowadzący szkolenie

Michał Janus

Z Halibutem ściśle współpracuję od 2012 roku, a od 2018 jestem wiodącym trenerem prowadzącym program Psychologiczny Niezbędnik Szefa. Prowadzenie PNS przynosi mi ogromną satysfakcję, bo poznaję fantastyczne osoby, którym mogę towarzyszyć w ich rozwoju, w ich rozterkach i w stawaniu się coraz bardziej świadomymi szefami. Poza tym jest to czas niesamowitych dyskusji, wymiany doświadczeń i wzajemnego uczenia się.

Zapraszam!
michal.janus@halibut.pl

Michał Janus Michał Janus

Poznaj opinie uczestników poprzednich edycji!

quote

Miałem ogromną przyjemność brać udział w cyklu szkoleń „Psychologiczny niezbędnik szefa” prowadzonym przez tego trenera. Zajęcia były prowadzone w pełni warsztatowym stylu. Szkolenie było dla mnie na tyle angażujące, że cały cykl skończyłem z gotowym pakietem praktycznych umiejętności i wypracowanych schematów ułatwiających zrozumienie zarówno siebie jak i drugiego człowieka. Z pełną uczciwością mogę powiedzieć, że doświadczyłem najlepszego szkolenia z umiejętności miękkich w jakich kiedykolwiek uczestniczyłem.

Piotr Nyczka
Project Manager, Danfoss

quote

Psychologiczny Niezbędnik Szefa Michała Janusa był dla mnie wyjątkowym szkoleniem oraz przeżyciem. Proaktywne moduły pozwoliły mi z łatwością zastosować zdobytą wiedzę w zarządzaniu mojego teamu oraz ułatwiły mi zdefiniować siebie jako manager/team leader. Otrzymałam wyjątkowo przydatne "narzędzia" do pracy z ludźmi. Serdecznie polecam!

Karolina Śliwowska
Team Leader, Tylko

quote

Miałam przyjemność uczestniczenia w szkoleniu prowadzonym przez Michała pt. "Psychologiczny niezbędnik szefa". Michał jest profesjonalistą o ogromnej wiedzy z zakresu psychologii, a jego wielka pasja do tej dziedziny sprawia, że Michał tłumaczy mechanizmy funkcjonujące w relacjach na polu zawodowym w sposób przystępny i zrozumiały, nawet dla osób które w życiu codziennym nie interesują się psychologią. Jednocześnie Michał jest ciepłym i serdecznym człowiekiem o dużym poczuciu humoru co również przekłada się na to, że prowadzone przez Michała szkolenie jest ciekawe, a co najważniejsze przynosi efekty w realnym życiu zawodowym.

Katarzyna Gacek-Bogucka,
Head of R&D HR Smolice

quote

Już na pierwszych zajęciach Michał zbudował wzajemnie wspierający się zespół, złożony w większości z ludzi , którzy nigdy wcześniej się nie spotkali. W takiej atmosferze bardzo skutecznie i przyjemnie chłonie się wiedzę oraz przerabia praktyczne przykłady. Potwierdzeniem może być to, że cały czas wykorzystuję zdobyte umiejętności. Zdecydowanie polecam Michała jako trenera. 

Mariusz Kaliszan
Quality Manager, AVK Polska

quote

Warsztatowa forma bardzo mi się spodobała bo daje możliwość przetrenowania i przetestowania poszczególnych technik i algorytmów rozmów od razu. Z pewnością wrócę do Michała po kolejną dawkę wiedzy w ciekawej formie ? Polecam?

Patryk Piankowski
Team Leader, Machineportal.com

quote

Miałem przyjemność uczestniczenia w kilku warsztatach prowadzonych przez Michała (ostatnio "Psychologiczny niezbędnik szefa") i zdecydowanie polecam go jako trenera. Michał na swoich warsztatach w bardzo naturalny sposób przekazuje swoją wiedzę dając tym samym narzędzia pozwalające pokonać stojące przed nami wyzwania. Wyrabia nawyk ich stosowania pokazując jak łatwo z wykorzystaniem tych technik zarządzić sytuacjami trudnymi. Moja ocena to 10/10

Tomasz Mania
Operation Manager, Axxor Industry Poland

quote

Te warsztaty naprawdę dużo mi dały, bo jest to program przeznaczony dla praktyków. Czasami była to wiedza, którą mamy już w głowie, zbieraną przez lata naszych doświadczeń menadżerskich, natomiast uporządkowanie tego, przećwiczenie, czasami obejrzenie siebie wokół kamery, to naprawdę było coś. Ten program dał mi uporządkowanie mojej wiedzy, dał mi konkretne, twarde narzędzia do współpracy z moim zespołem.

Monika Owerko
Dyrektor Finansowy firmy Alvo

quote

Organizacja programu w cyklach miesięcznych sprawiła, że dość duże dawki informacji z każdego szkolenia mogły być przez ten miesiąc ze spokojem przemyślane, przećwiczone i po danym miesiącu w przypadku jakichkolwiek problemów można się było skontaktować z trenerem, jak i innymi uczestnikami. Bardzo ważną częścią była możliwość odbycia indywidualnych sesji coachingowych, na których mogliśmy omówić i przećwiczyć rozwiązania problemów z wdrożeniem narzędzi przekazanych nad na szkoleniu.

Bernadetta Kononow
Production Manager w firmie Colquimica Polska

quote

Psychologicznemu Niezbędnikowi Szefa zawdzięczam umiejętność prowadzenia rozmowy z pracownikiem, żeby jak najszybciej rozwiązać problem i dość do jego sedna. Ta umiejętność zmniejsza mój stres, bo uzyskałam pewną kontrolę nad rozmową – wiem, czego chcę się dowiedzieć i że często wychodząc od błahego problemu dochodzimy do sedna sprawy. A to przełożyło się na relacje, które są teraz dużo bardziej przyjacielskie i otwarte. Od kiedy korzystam z zaproponowanych narzędzi, o wiele łatwiej pracuje mi się z ludźmi.

Elżbieta Ratajczak
Właścicielka Przychodni Weterynaryjnej VIKRAVET

quote

Ciekawe dla mnie i zaskakujące było to, że nastąpiła zmiana we mnie. Z zupełnie innej perspektywy patrzę na mój zespół, na relacje w nim, na to jakie procesy w nim zachodzą. I myślę, że kilka nowych rzeczy, które uruchomiły się w nas w trakcie tego programu procentują zarówno we mnie, jak i w moim zespole. Szczerze polecam i uważam, że warto uczestniczyć w Psychologicznym Niezbędniku Szefa™, pomimo tego, że wymaga to trochę wysiłku, żeby zarezerwować czas i brać w nim aktywny udział.

Ewelina Pernet-Szóstak
Właścicielka Kancelarii EPS

quote

W swojej pracy z ludźmi często obserwowałem mechanizmy, których nie potrafiłem nazwać. Program pozwolił mi usystematyzować wiedzę, poznać te mechanizmy, dzięki czemu jestem świadomy mechanizmów, które zachodzą między ludźmi i mogę nimi zarządzać. Poznane narzędzia nie są sztywnymi regułkami, które trzeba stosować zero-jedynkowo. Są na tyle elastyczne, że mogę je stosować w codziennej pracy – dzięki tym narzędziom możemy nareszcie zarządzać zespołem w sposób świadomy.

Przemysław Koszalik
Menedżer Dystrybucji Międzynarodowej Fresh Logistics Polska

quote

Psychologiczny Niezbędnik Szefa™ pomógł mi w zauważeniu własnych błędów, które wpływały na komunikację całego zespołu, a zastosowane ćwiczenia pomogły nam w znalezieniu algorytmów, które mogą wyeliminować te zachowania. Już po pierwszych dniach szkolenia zauważyłem, że komunikacja z moimi podwładnymi się poprawiła, ponieważ miałem kontrolę nad tym, co mówię i mogłem jaśniej komunikować własne oczekiwania, a jednocześnie ulepszyło to zrozumienie tej drugiej strony.

Sebastian Muszyński
Kierownik Produkcji firmy R2 Center

quote

Psychologiczny Niezbędnik Szefa™ to kompendium wiedzy z zakresu współpracy z ludźmi – zawiera elementy teorii, praktyki i ćwiczeń. Dla mnie osobiście największą wartością było to, że na bieżąco mogłem przetrenować konkretne sytuacje i poddać je analizie. Moim zdaniem szkolenie warto polecić wszystkim, którzy są otwarci na zmiany, które chcą zmienić swoje dotychczasowe postępowanie tak, by współpraca ze swoim zespołem opierała się na zaufaniu i szacunku.

Waldemar Ptak
Dyrektor Produkcji firmy NorDan

Zapytaj o szkolenie

Zastanawiasz się, czy to szkolenie jest dla Ciebie? Zamów bezpłatną konsultację merytoryczną z trenerem

Zapytaj o szkolenie